Головна | Мій профіль | Реєстрація Вихід | Вхід RSS  

                 
Пийтерфолвівська  Загальноосвітня Школа І - ІІІ ст.
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Річний план роботи бібліотеки Пийтерфолвівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на  2018 - 2019  навчальний рік . Завантажити


Місячник шкільної бібліотеки - 2018

План проведен Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек - 2018 у Пийтерфолвівській ЗОШ І - ІІІ ступенів. Завантажити

В рамках місячника шкільних бібліотек, який проходив під гаслом "Шкільна бібліотека - центр творчого розвитку дитини ", з нагоди 100- річчя від дня народження видатного педагого сучасності, мудрого учителя В.О.Сухомлинського бібліотекар провела багато різноманітних заходів.

Місячник шкільних бібліотек - 2018 посприяв реалізації основних приоритетів Нової української школи, зокрема формування покоління, яке здатна вчитися протягом усього життя, продуктивно розвꞌязувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства.

 

" Казка - це свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячого мислення й мови ".

"Школа повинна бутим царством казки". Під таким гаслом визначили найкращих казкарів у цьому царстві. В рамках Місячника шкільних бібліотек було проведено конкурс "Юний казкар " по казках і оповіданнях В.О.Сухомлинського. Учні 2 - 5 класів Пийтерфолвівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів із задоволенням брали участь у конкурсі та були нагороджені грамотами та подарунками.

   Конкурс "Юний казкар"

 

            

            

     

кола під голубим небом» такою мріяв Василь Сухомлинський школу.
Видатний педагог ,гуманіст, мудрий учитель не лише навчав , а й прищеплював кожній дитині найкращі людські якості, виховував доброту, людяність,патріотизм , любов до батьків, до людей, до рідної землі.
До 100 –річчя від дня народження В.О.Сухомлинського з учнями 4 класу нашої школи із зацікавленістю читали збірку оповідань та казок «Казки під голубим небом»
.

Проводити цікаві уроки під відкритим небом, обираючи шлях до їх сердець - через природу і дитячу творчість - золоте правило Сухомлинського.

    

 

" .... Хай вогнище наше горить, не згасає

       Домашним теплом всі серця зігріває.

      Уся мудрість книг обꞌєднає родину

      У прагненні знань та читання донині".

Ми, шкільні бібліотекарі, своєю діяльністю підтримуємо традиції сімейного читання і розвиваємо їх для того, щоб у кожній родині вечорами частіше звучали сторінки улюблених книг. В рамках Місячника шкільних бібліотек провели Тиждень родинного читання під гаслом « Я прочитаю тобі казку».

      

    

  


Чудові книжки для бібліотеки!

Книги це завжди свято для широкого читацького загалу. Дарунки книг у бібліотеку - це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Нещодавно ми мали честь одержати такий дарунок. Адміністрація ,педагогічний колектив та бібліотекар навчального закладу щиро вдячні за книги ,отримані від видавництва Грант –Т за благодійну акцію та Державній науково - педагогічній бібліотеці імені В.О.Сухомлинського . Ці видання поповнили фонд нашої шкільної бібліотеки і будуть корисні нашим читачам , вони являють цінність для всіх , хто цінує і цікавиться сучасною літературою .

Окремо висловлюємо подяку за внесок у формування фонду бібліотеки головному бібліотекарю Семенченко Світлані Анатоліївні за підбір літератури і організацію доставки, а також Катерині Юріївні Турок методисту кабінету координаційно-методичної діяльності ЗІППО та Інні Георгіївні Лобановській, заввідділу комплектування та наукового опрацювання документів ДНПБ України імені В.О. Сухомлинського за надану інформацію .

     
     
     
     

Місячник шкільної бібліотеки - 2017

Матеріали Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека-2017» у номінації « Шкільна бібліотека–інформаційний центр навчального закладу». Підготувала: Варга Йолана Тиберіївна , бібліотекар Пийтерфолвівської ЗОШ І-ІІІ ст. Виноградівської районної ради Закарпатської області. Завантажити

Портфоліо бібліотекаря Пийтерфолвівської ЗОШ І-ІІІ ст. Варга Йолани Тиберіївни. Завантажити

 План проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. Завантажити

      

      

     

     

      

                   

Форма входу

Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Пошук